Barfa zilei:Cristi Borcea are un copil nelegitim!

25 februarie 2014 09:270 comments

Daca va intrebati de ce merg treburile prost la Dinamo, se pare ca Libertatea are raspunsul.Potrivit jurnalistilor de acolo, Cristi ar fi calcat stramb cu o avocata din Bucuresti si ar avea nu patru ci chiar cinci copii! Cel cu avocata, inca, nelegitim!

Noul proces, în care Cristi Borcea are calitatea de “pârât”,coana avocata i l-a deschis chiar la finalul săptămânii trecute o avocată din Bucureşti.

Femeia, care în trecut a fost asociată cu fostul finanţator al lui Dinamo într- o firmă ce deţinea un restaurant în Capitală, îi cere la judecătorie, celui pe carel consideră tatăl fetiţei sale în vârstă de 7 ani, s-o recunoască pe micuţă şi să-i acorde acesteia toate drepturile ce i se cuvin în mod legal!

Nu e prima dată când presupusa parteneră secretă a fostului şef din “Ştefan cel Mare” îl cheamă pe acesta în faţa magistratilor. Cum bine ar spune vrajitoarea Vanessa, nenea Borcea are o cumpana.cristi_borcea_43030600_58000200

Leave a Reply


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com